Chevereto

Hakkımızda

Neoobe.com 2004 senesinden bu yana farklı projelere hizmet etmiş bir sitedir. 2004 senesinde dizin arama motoru, 2011 senesinde sosyal imleme sitesi ve 2013 senesinde resim barındırma hizmetini sağlamaktadır.

Uyulması gereken kurallar

Kullanıcılar 13 yaşından küçük olmamalıdır. Kullanıcı neoobe.com adresine yüklemiş olduğu resimler, adult, yasadışı projeler, kişilik haklarına zarar veren resimler, hak ve hukuka aykırı resimler veya paylaşımlar yüklemek ve bunu paylaşmak yasaktır.

Şartlar dahilinde yapmış olduğu yükleme ve paylaşımın tüm yasal hakları kullanıcıya ait olup herhangi bir yasal ve/veya yasa dışı olay, hakaret, dava v.b. durumlarda neoobe.com adresine hak talep etmeyeceğini kabul ve/veya taahhüt etmiş sayılacaksınız. Herhangi bir durumda neoobe.com adresi sorumlu olmamak ile beraber yasak ve illegal olan resim paylaşımları yapan ve yayınlayan kişi, kurum veya kullanıcılar adına gerekli hukuki ve yasal işlemler başlatılacaktır. Tüm kullanıcılar neoobe.com adresinin belirtmiş olduğu kurallara uymak zorundadır. Aksi takdirde tüm olay, suç ve hatanın kendinden kaynaklanacağını kabul ve/veya beyan etmiş sayılacaktır. Neoobe.com güvenli ve dürüst dosya paylaşmanızı önerir.

Yukarıdaki kuralları neoobe.com istediği zaman, ve/veya istediği şekilde haber vermeden, kendi lehine değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Koşullar

Aşağıdaki belirtilen durumdaki koşulları bütün kullanıcı, kurum ve kişilerin kabul ettiğini belirtir, aksi takdirde kişi, kurum ve kullanıcı hiçbir şekilde hak talep etmeyeceğini, bütün kötü veya illegal durumların kullanıcı, kişi veya kurumlara ait olduğunu belirtir.

Telif hakkı bildirimleri